Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ υψηλής συχνότητας (RF) > ARS15Y12
ARS15Y12
ARS15Y12
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ARS15Y12 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ARS15Y12
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY RF SPDT 500MA 12V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ARS15Y12 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY RF SPDT 500MA 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17663 pcs Φύλλο δεδομένων ARS Series Datasheet ~
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 9 VDC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) - Στυλ λήξης Gull Wing
εναλλαγή τάσης 30VDC - Max Σειρά ARS
Χρόνος αποδέσμευσης 10ms Συσκευασία Tube
Αλλα ονόματα 255-2711 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 500mA Επικοινωνία Υλικό Gold Plating
Φόρμα Επικοινωνίας SPDT (1 Form C) πηνίο τάσης 12VDC
Coil Τύπος Latching, Single Coil πηνίο Αντίσταση 720 Ohms
πηνίο ισχύος 200 mW πηνίο Τρέχουσα 16.7mA