AN80L21RMSTX
AN80L21RMSTX
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AN80L21RMSTX με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AN80L21RMSTX
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.1V 150MA MINI5D
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος AN80L21RMSTX Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.1V 150MA MINI5D Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6004 pcs Φύλλο δεδομένων AN80LxxRMS Series
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) -
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.1V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 14.5V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή MINI-5D
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753
PSRR 69dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα AN80L21RMSTXTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.1V 150mA MINI-5D
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 5mA Τρέχουσες - εξόδου 150mA
Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable Αριθμός μέρους βάσης AN80L21
Σχετικά προϊόντα
AN80L29RMS Image
  • Μέρος#:AN80L29RMS
  • Κατασκευαστές:Panasonic
  • Περιγραφή:IC REG LINEAR 2.9V 150MA MINI5D
  • Σε απόθεμα:5225
AN8049SH-E1 Image
  • Μέρος#:AN8049SH-E1
  • Περιγραφή:IC REG CTRLR BUCK/BOOST 24SSOP
  • Σε απόθεμα:57860
AN80L21RMS Image
  • Μέρος#:AN80L21RMS