AN80L19RMS
AN80L19RMS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά AN80L19RMS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος AN80L19RMS
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.9V 150MA MINI5D
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος AN80L19RMS Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.9V 150MA MINI5D Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4852 pcs Φύλλο δεδομένων AN80LxxRMS Series
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) -
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.9V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 14.5V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή MINI-5D
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753
PSRR 70dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.9V 150mA MINI-5D Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 5mA
Τρέχουσες - εξόδου 150mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable