Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ ισχύος, πάνω από 2 ενισχυτές > ALFG2PF24
ALFG2PF24
ALFG2PF24
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ALFG2PF24 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ALFG2PF24
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 31A 24V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ALFG2PF24 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 31A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23256 pcs Φύλλο δεδομένων LF-G Relays (ALFG)
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 16.8 VDC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 2.4 VDC Στυλ λήξης PC Pin
εναλλαγή τάσης 250VAC - Max Σειρά ALFG
Χρόνος αποδέσμευσης 10ms Τύπος ρελέ General Purpose
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 255-2640
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 60°C Λειτουργήστε Ώρα 20ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Insulation - Class F Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 31A Επικοινωνία Υλικό Silver Tin Oxide (AgSnO)
Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A) πηνίο τάσης 24VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 410 Ohms
πηνίο ισχύος 1.4 W πηνίο Τρέχουσα 58.6mA