Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ ισχύος, πάνω από 2 ενισχυτές > ALFG2PF18
ALFG2PF18
ALFG2PF18
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ALFG2PF18 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ALFG2PF18
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 31A 18V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ALFG2PF18 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 31A 18V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14276 pcs Φύλλο δεδομένων LF-G Relays (ALFG)
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 12.6 VDC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.8 VDC Στυλ λήξης PC Pin
εναλλαγή τάσης 250VAC - Max Σειρά ALFG
Χρόνος αποδέσμευσης 10ms Τύπος ρελέ General Purpose
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 255-2639
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 60°C Λειτουργήστε Ώρα 20ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Insulation - Class F Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 18VDC Coil Through Hole
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 31A Επικοινωνία Υλικό Silver Tin Oxide (AgSnO)
Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A) πηνίο τάσης 18VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 230 Ohms
πηνίο ισχύος 1.4 W πηνίο Τρέχουσα 78.0mA