Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ ισχύος, πάνω από 2 ενισχυτές > ALE13B48
ALE13B48
ALE13B48
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ALE13B48 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ALE13B48
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 48V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ALE13B48 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 48V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 53474 pcs Φύλλο δεδομένων ALE Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 36 VDC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 2.4 VDC Στυλ λήξης PC Pin, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
εναλλαγή τάσης 277VAC - Max Σειρά ALE
Χρόνος αποδέσμευσης 20ms Τύπος ρελέ General Purpose
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Λειτουργήστε Ώρα 20ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 48VDC Coil Through Hole Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 16A
Επικοινωνία Υλικό Silver Tin Oxide (AgSnO) Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A)
πηνίο τάσης 48VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 5.76 kOhms πηνίο ισχύος 400 mW
πηνίο Τρέχουσα 8.3mA