Σπίτι > Προϊόντα > Ηλεκτρονόμοι > Ρελέ ισχύος, πάνω από 2 ενισχυτές > ALE13B24
ALE13B24
ALE13B24
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ALE13B24 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ALE13B24
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ALE13B24 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 62255 pcs Φύλλο δεδομένων ALE Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρονόμοι Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 18 VDC
Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.2 VDC Στυλ λήξης PC Pin, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
εναλλαγή τάσης 277VAC - Max Σειρά ALE
Χρόνος αποδέσμευσης 20ms Τύπος ρελέ General Purpose
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 255-3660
ALE13B24-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Λειτουργήστε Ώρα 20ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Insulation - Class B Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 16A Επικοινωνία Υλικό Silver Tin Oxide (AgSnO)
Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A) πηνίο τάσης 24VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 1.44 kOhms
πηνίο ισχύος 400 mW πηνίο Τρέχουσα 16.7mA