Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Τανταλίου - πολυμερούς πυκνωτές > 6TPB330M
6TPB330M
6TPB330M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 6TPB330M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 6TPB330M
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 6TPB330M Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 57120 pcs Φύλλο δεδομένων 6TPB330M View All Specifications
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 6.3V
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Σειρά POSCAP™ TPB