Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Τανταλίου - πολυμερούς πυκνωτές > 6TPE150MAZB
6TPE150MAZB
6TPE150MAZB
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 6TPE150MAZB με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 6TPE150MAZB
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP TANT POLY 150UF 6.3V 1411
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs4000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 6TPE150MAZB Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP TANT POLY 150UF 6.3V 1411 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 6.3V
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) Σειρά POSCAP™ TPE