Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Τανταλίου - πολυμερούς πυκνωτές > 4TPU68MSI
4TPU68MSI
4TPU68MSI
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4TPU68MSI με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4TPU68MSI
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP TANT POLY 68UF 4V 0805
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs6000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 4TPU68MSI Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP TANT POLY 68UF 4V 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 166072 pcs Φύλλο δεδομένων TPU Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 4V
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά POSCAP™ TPU