Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Τανταλίου - πολυμερούς πυκνωτές > 4TPH150MABC
4TPH150MABC
4TPH150MABC
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 4TPH150MABC με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 4TPH150MABC
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP TANT POLY 150UF 4V 1206
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 4TPH150MABC Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP TANT POLY 150UF 4V 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 120408 pcs Φύλλο δεδομένων TPH Series DataSheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 4V
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά POSCAP™ TPH