Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > 35SVPF82M
35SVPF82M
35SVPF82M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 35SVPF82M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 35SVPF82M
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 82UF 20% 35V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 35SVPF82M Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 82UF 20% 35V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 93033 pcs Φύλλο δεδομένων 35SVPF82M View All Specifications
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 35V
Τύπος Polymer Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά OS-CON™, SVPF Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 200mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 4A @ 100kHz Ακροαματικότητα -