Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > 35SVPF22M
35SVPF22M
35SVPF22M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 35SVPF22M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 35SVPF22M
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 22UF 20% 35V SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 35SVPF22M Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 22UF 20% 35V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 153000 pcs Φύλλο δεδομένων 35SVPF22M View All Specifications
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 35V
Τύπος Polymer Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm)
Σειρά OS-CON™, SVPF Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 130mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.6A @ 100kHz Ακροαματικότητα -