Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > 2SEPC560M
2SEPC560M
2SEPC560M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2SEPC560M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2SEPC560M
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V T/H
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 2SEPC560M Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 158474 pcs Φύλλο δεδομένων 2SEPC560M View All Specifications
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 2.5V
Τύπος Polymer Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά OS-CON™, SEPC Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 195mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.9A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Αλλα ονόματα 2SEPC560M-ND
P123669
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.079" (2.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 10 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 560µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 10 mOhm 5000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 560µF
εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
2SEPC330MW+TSS Image
  • Μέρος#:2SEPC330MW+TSS
  • Κατασκευαστές:Panasonic
  • Περιγραφή:CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V T/H
  • Σε απόθεμα:4077
2SEPC560MW Image
  • Μέρος#:2SEPC560MW
  • Σε απόθεμα:230636
  • Μέρος#:2SEPC330MZ+TSS