Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > 2SEPC330MW+TSS
2SEPC330MW+TSS
2SEPC330MW+TSS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2SEPC330MW+TSS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2SEPC330MW+TSS
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V T/H
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος 2SEPC330MW+TSS Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4077 pcs Φύλλο δεδομένων SEPC Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 2.5V
Τύπος Polymer Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm)
Σειρά OS-CON™, SEPC Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 280mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 5.6A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 7 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 330µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 5000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 330µF