Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Τανταλίου - πολυμερούς πυκνωτές > 2R5TPE1000MF
2R5TPE1000MF
2R5TPE1000MF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2R5TPE1000MF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2R5TPE1000MF
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP TANT POLY 1000UF 2.5V 2917
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 2R5TPE1000MF Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP TANT POLY 1000UF 2.5V 2917 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 2.5V
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Σειρά POSCAP™ TPE