Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Τανταλίου - πολυμερούς πυκνωτές > 2R5TAE470M
2R5TAE470M
2R5TAE470M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2R5TAE470M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2R5TAE470M
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs6000 pcs9000 pcs15000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 2R5TAE470M Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 119110 pcs Φύλλο δεδομένων TA Series Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 2.5V
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Σειρά POSCAP™ TA