Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > 2R5SEPC820M
2R5SEPC820M
2R5SEPC820M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2R5SEPC820M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2R5SEPC820M
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V T/H
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 2R5SEPC820M Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 83287 pcs Φύλλο δεδομένων 2R5SEPC820M View All Specifications
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 2.5V
Τύπος Polymer Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά OS-CON™, SEPC Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 305mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 6.1A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Αλλα ονόματα P16326 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 7 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 820µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 5000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 820µF