Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Αλουμινίου - πυκνωτές πολυμερούς > 2R5SEP680M
2R5SEP680M
2R5SEP680M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2R5SEP680M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2R5SEP680M
Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 680UF 20% 2.5V T/H
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 2R5SEP680M Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP ALUM POLY 680UF 20% 2.5V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 80748 pcs Φύλλο δεδομένων 2R5SEP680M View All Specifications
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 2.5V
Τύπος Polymer Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά OS-CON™, SEP Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 226mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 4.52A @ 100kHz Ακροαματικότητα -