Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > WLAR050FE
WLAR050FE
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά WLAR050FE με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος WLAR050FE
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 0.05 OHM 1/2W 1% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος WLAR050FE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 0.05 OHM 1/2W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 91135 pcs Φύλλο δεδομένων WL Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm) Σειρά WL
Λειτουργία του πίνακα 50 mOhms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα OHWLAR050FE
OHWLAR050FE-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Current Sense, Moisture Resistant
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 50 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Wirewound