Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > WLAR020FET
WLAR020FET
WLAR020FET
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά WLAR020FET με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος WLAR020FET
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 0.02 OHM 1/2W 1% AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος WLAR020FET Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 0.02 OHM 1/2W 1% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 100767 pcs Φύλλο δεδομένων WL Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±300ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm) Σειρά WL
Λειτουργία του πίνακα 20 mOhms Ισχύς (Watts) 0.5W, 1/2W