Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > TWM7J1K5E
TWM7J1K5E
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TWM7J1K5E με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TWM7J1K5E
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 1.5K OHM 7W 5% RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
375 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TWM7J1K5E Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 1.5K OHM 7W 5% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 83633 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±350ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά TWM
Λειτουργία του πίνακα 1.5 kOhms Ισχύς (Watts) 7W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα OHTWM7J1K5E
OHTWM7J1K5E-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 275°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1.5 kOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film