Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > TWM5J820
TWM5J820
TWM5J820
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TWM5J820 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TWM5J820
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 820 OHM 5W 5% RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος TWM5J820 Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 820 OHM 5W 5% RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4439 pcs Φύλλο δεδομένων TWW, TWM Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±350ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Radial Lead
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm) Σειρά TWM
Λειτουργία του πίνακα 820 Ohms Ισχύς (Watts) 5W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 275°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.024" (26.00mm) Χαρακτηριστικά Flame Proof, Safety
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 820 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film
Σύνθεση Metal Oxide Film
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:TWM7J2K7E
  • Κατασκευαστές:Ohmite
  • Περιγραφή:RES 2.7K OHM 7W 5% RADIAL
  • Σε απόθεμα:93423
TWM5J6K8E Image
  • Μέρος#:TWM5J6K8E
  • Περιγραφή:RES 6.8K OHM 5W 5% RADIAL
  • Σε απόθεμα:145824
TWM5J820E Image
  • Μέρος#:TWM5J820E