Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Σασί Mount αντιστάσεις > TL104K10R0CE
TL104K10R0CE
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TL104K10R0CE με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TL104K10R0CE
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES CHAS MNT 10 OHM 10% 158W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
24 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TL104K10R0CE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES CHAS MNT 10 OHM 10% 158W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2573 pcs Φύλλο δεδομένων TL Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±10%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±250ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις 4.094" L x 1.012" W (104.00mm x 25.70mm)
Σειρά TL Λειτουργία του πίνακα 10 Ohms
Ισχύς (Watts) 158W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Module Αλλα ονόματα OHTL104K10R0CE
OHTL104K10R0CE-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
μόλυβδος Style Quick Connects, 0.250" (6.35mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 10 Ohms ±10% 158W Thick Film Chassis Mount Resistor
Σύνθεση Thick Film Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Aluminum
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:TL10N
  • Κατασκευαστές:Apex Tool Group
  • Περιγραφή:NUT DRIVER HEX SCKT 5/16" 10.13"