Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Σασί Mount αντιστάσεις > TL104K10R0C
TL104K10R0C
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TL104K10R0C με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TL104K10R0C
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES CHAS MNT 10 OHM 10% 158W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος TL104K10R0C Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES CHAS MNT 10 OHM 10% 158W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5657 pcs Φύλλο δεδομένων TL Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±10%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±250ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις 4.094" L x 1.012" W (104.00mm x 25.70mm)
Σειρά TL Λειτουργία του πίνακα 10 Ohms
Ισχύς (Watts) 158W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Module Αλλα ονόματα OHTL104K10R0C
OHTL104K10R0C-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style Quick Connects, 0.250" (6.35mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 10 Ohms ±10% 158W Thick Film Chassis Mount Resistor Σύνθεση Thick Film
Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Aluminum
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:TL11
  • Κατασκευαστές:Tripp Lite
  • Περιγραφή:AC/DC CONVERTER 13.8V 152W