Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Σασί Mount αντιστάσεις > TAP650J36RE
TAP650J36RE
TAP650J36RE
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TAP650J36RE με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TAP650J36RE
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή 650W HEATSINKABLE 36 OHM
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 589 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TAP650J36RE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή 650W HEATSINKABLE 36 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 589 pcs Φύλλο δεδομένων TAP650 Series BulletinTAP650 Series Datasheet
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±5%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±150ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις 2.264" L x 2.028" W (57.50mm x 51.50mm)
Σειρά TAP650 Λειτουργία του πίνακα 36 Ohms
Ισχύς (Watts) 650W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Box Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks μόλυβδος Style Wire Leads
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.532" (13.50mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 36 Ohms ±5% 650W Thick Film Chassis Mount Resistor Σύνθεση Thick Film