Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Σασί Mount αντιστάσεις > TAP600KR50E
TAP600KR50E
TAP600KR50E
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TAP600KR50E με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TAP600KR50E
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES CHAS MNT 0.5 OHM 10% 600W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 418 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TAP600KR50E Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES CHAS MNT 0.5 OHM 10% 600W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 418 pcs Φύλλο δεδομένων TAP600 Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±10%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±150ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις 2.559" L x 2.362" W (65.00mm x 60.00mm)
Σειρά TAP600 Λειτουργία του πίνακα 500 mOhms
Ισχύς (Watts) 600W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Box Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks μόλυβδος Style M5 Threaded
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.280" (32.50mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 500 mOhms ±10% 600W Thick Film Chassis Mount Resistor Σύνθεση Thick Film