Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Σασί Mount αντιστάσεις > PFE5K5R40
PFE5K5R40
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PFE5K5R40 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PFE5K5R40
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES CHAS MNT 5.4 OHM 10% 752W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
In Stock 584 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PFE5K5R40 Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES CHAS MNT 5.4 OHM 10% 752W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 584 pcs Φύλλο δεδομένων Power Rib Edgewound resistor
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±10%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±500ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις -
Σειρά Powr-Rib®PFE Λειτουργία του πίνακα 5.4 Ohms
Ισχύς (Watts) 752W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Tubular Αλλα ονόματα OHPFE5K5R40
OHPFE5K5R40-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 350°C τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Brackets
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 5.4 Ohms ±10% 752W Wirewound Chassis Mount Resistor