Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Σασί Mount αντιστάσεις > PFE5K3R50
PFE5K3R50
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PFE5K3R50 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος PFE5K3R50
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES CHAS MNT 3.5 OHM 10% 746W
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
In Stock 912 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PFE5K3R50 Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES CHAS MNT 3.5 OHM 10% 746W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 912 pcs Φύλλο δεδομένων Power Rib Edgewound resistor
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±10%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±500ppm/°C Μέγεθος / Διαστάσεις -
Σειρά Powr-Rib®PFE Λειτουργία του πίνακα 3.5 Ohms
Ισχύς (Watts) 746W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Tubular Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 350°C
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Brackets Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks μόλυβδος Style Solder Lugs
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 3.5 Ohms ±10% 746W Wirewound Chassis Mount Resistor Σύνθεση Wirewound