Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Περιστροφικά ποτενσιόμετρα, ροοστατών > CLU2511E
CLU2511E
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CLU2511E με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CLU2511E
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή POT 250 OHM 2W CARBON LINEAR
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CLU2511E Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή POT 250 OHM 2W CARBON LINEAR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4935 pcs Φύλλο δεδομένων Potentiometers
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±10%
Στυλ λήξης Solder Lug Συντελεστής θερμοκρασίας -
Κωνοειδής Linear Μέγεθος - Σώμα Round - 1.157" Dia x 0.626" H (29.40mm x 15.90mm)
Σειρά CLU Περιστροφή 312°
Resistive Υλικό Carbon Αντίσταση (Ohms) 250
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα OHCLU2511E
OHCLU2511E-ND
Αριθμό των στροφών 1
Αριθμός συμμοριών 1 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 250 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug
σινεμπλόκ Θέματος 1/4-32 Χτισμένο το διακόπτη None
Τύπος προσαρμογής User Defined ενεργοποιητής Τύπος Slotted
ενεργοποιητή Μήκος 0.625" (15.88mm) ενεργοποιητή Διάμετρος 0.125" (3.18mm)