Σπίτι > Προϊόντα > Παιδότοποι > Περιστροφικά ποτενσιόμετρα, ροοστατών > CLU1041E
CLU1041E
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CLU1041E με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CLU1041E
Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή POT 100K OHM 2W CARBON LINEAR
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CLU1041E Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή POT 100K OHM 2W CARBON LINEAR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4009 pcs Φύλλο δεδομένων Potentiometers
Κατηγορία Παιδότοποι Ανοχή ±10%
Στυλ λήξης Solder Lug Συντελεστής θερμοκρασίας -
Κωνοειδής Linear Μέγεθος - Σώμα Round - 1.157" Dia x 0.626" H (29.40mm x 15.90mm)
Σειρά CLU Περιστροφή 312°
Resistive Υλικό Carbon Αντίσταση (Ohms) 100k
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα OHCLU1041E
OHCLU1041E-ND
Αριθμό των στροφών 1
Αριθμός συμμοριών 1 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 100k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug
σινεμπλόκ Θέματος 1/4-32 Χτισμένο το διακόπτη None
Τύπος προσαρμογής User Defined ενεργοποιητής Τύπος Slotted
ενεργοποιητή Μήκος 0.625" (15.88mm) ενεργοποιητή Διάμετρος 0.125" (3.18mm)