Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα > 822B012-173L501
822B012-173L501
822B012-173L501
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 822B012-173L501 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 822B012-173L501
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs18 pcs36 pcs54 pcs108 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 822B012-173L501 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1981 pcs Φύλλο δεδομένων 822Byyy-173Lyy1 Drawing
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης 480V
Σειρά QUIK-LOQ™ 822B Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα NOR1588 Προσανατολισμός Keyed
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 200°C Αριθμός θέσεων 12
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Εισαγάγετε υλικό Polyphenylene Sulfide (PPS) Προστασία Ingress IP50 - Dust Protected
Χαρακτηριστικά Backshell, Strain Relief στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 7A
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 7.00µin (0.178µm)
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins
Χρώμα Black, Silver καλώδιο Εγκαίνια 0.169" ~ 0.205" (4.30mm ~ 5.20mm)