Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Βύσματα > 822B010-273L901
822B010-273L901
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 822B010-273L901 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 822B010-273L901
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
18 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 822B010-273L901 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2060 pcs Φύλλο δεδομένων 822Byyy-273Lyy1 Drawing
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Αξιολόγηση τάσης 500V
Σειρά QUIK-LOQ™ 822B Συσκευασία Tray
Προσανατολισμός Keyed Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 10 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Προστασία Ingress IP50 - Dust Protected Χαρακτηριστικά Backshell, Strain Relief
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 8A Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα Black, Silver
καλώδιο Εγκαίνια 0.327" ~ 0.362" (8.30mm ~ 9.20mm) Υλικό οπίσθιας κάλυψης, επίστρωση Brass, Chrome