Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 680M17W2103L401
680M17W2103L401
680M17W2103L401
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 680M17W2103L401 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 680M17W2103L401
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 17POS PNL MNT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 680M17W2103L401 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 17POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16492 pcs Φύλλο δεδομένων 680M17W2103Lx01 DrawingPower-D Sales Sheet
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 3 (DB, B) - 17W2 Shell Υλικό, Finish Steel, Nickel Plated
Σειρά 680M Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα NOR1280 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 17 (15 + 2 Power)
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A, 40A Επικοινωνία Τύπος Signal and Power