Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 680M13W6203L201
680M13W6203L201
680M13W6203L201
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 680M13W6203L201 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 680M13W6203L201
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs40 pcs80 pcs
120 pcs280 pcs520 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 680M13W6203L201 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8713 pcs Φύλλο δεδομένων 680M13W6203Lx01 DrawingPower-D Sales Sheet
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C) - 13W6 Shell Υλικό, Finish Steel, Nickel Plated
Σειρά 680M Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα NOR1277 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 13 (7 + 6 Power)
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A, 20A Επικοινωνία Τύπος Signal and Power