Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 194-044-113L561
194-044-113L561
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 194-044-113L561 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 194-044-113L561
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN DSUB HD PLUG 44POS R/A SLDR
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 194-044-113L561 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN DSUB HD PLUG 44POS R/A SLDR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8986 pcs Φύλλο δεδομένων 194-yyy-113Lyy1Backshell Reference Guide
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 3 (DB, B) High Density Shell Υλικό, Finish Steel, Nickel Plated
Σειρά 194 Συσκευασία Tray
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 3
Αριθμός θέσεων 44 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Board Lock, Grounding Indents, Shielded Λεπτομερής περιγραφή 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 2A Επικοινωνία Τύπος Signal
Επικοινωνία Υλικό Brass Φόρμα Επικοινωνίας -
Επικοινωνία Τέλος Πάχος Flash Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Στυλ Connector D-Sub, High Density
Χρώμα Black Backspace Spacing 0.350" (8.89mm)
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:194-026-213-561
  • Κατασκευαστές:NorComp
  • Περιγραφή:CONN DSUB HD RCPT 26POS R/A SLDR
  • Σε απόθεμα:5912
  • Περιγραφή:CONN DSUB HD RCPT 44POS R/A SLDR
  • Περιγραφή:CONN DSUB HD PLUG 62POS R/A SLDR