Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 194-026-113L531
194-026-113L531
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 194-026-113L531 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 194-026-113L531
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN DSUB HD PLUG 26POS R/A SLDR
(σε δολάρια ΗΠΑ)
70 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 194-026-113L531 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN DSUB HD PLUG 26POS R/A SLDR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12310 pcs Φύλλο δεδομένων 194-yyy-113Lyy1Backshell Reference Guide
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 2 (DA, A) High Density Shell Υλικό, Finish Steel, Nickel Plated
Σειρά 194 Συσκευασία Tray
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 3
Αριθμός θέσεων 26 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Υλικό περιβλήματος Polybutylene Terephthalate (PBT) φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (4-40)
Χαρακτηριστικά Board Lock, Grounding Indents, Shielded Λεπτομερής περιγραφή 26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 2A Επικοινωνία Τύπος Signal
Επικοινωνία Υλικό Brass Φόρμα Επικοινωνίας -
Επικοινωνία Τέλος Πάχος Flash Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Στυλ Connector D-Sub, High Density
Χρώμα Black Backspace Spacing 0.350" (8.89mm)
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:194-015-213-171
  • Κατασκευαστές:NorComp
  • Περιγραφή:CONN DSUB HD RCPT 15POS R/A SLDR