Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 180-M26-103L021
180-M26-103L021
180-M26-103L021
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 180-M26-103L021 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 180-M26-103L021
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
70 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 180-M26-103L021 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15565 pcs Φύλλο δεδομένων 180-Myy-10yLyyy
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire 24-28 AWG
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 2 (DA, A) High Density Shell Υλικό, Finish Steel, Nickel Plated
Σειρά 180-M, M Series Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 180-M2621MN
180M26103L021
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 3 Αριθμός θέσεων 26
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Grounding Indents, Shielded Λεπτομερής περιγραφή 26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Επικοινωνία Τύπος Signal