Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 180-M15-203L031
180-M15-203L031
180-M15-203L031
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 180-M15-203L031 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 180-M15-203L031
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs90 pcs180 pcs
270 pcs540 pcs1080 pcs2520 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 180-M15-203L031 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23837 pcs Φύλλο δεδομένων 180-Myy-20yLyyy Drawing
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire 24-28 AWG
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 1 (DE, E) High Density Shell Υλικό, Finish Steel, Nickel Plated
Σειρά 180-M, M Series Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 180-M1531FN
180M15203L031
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 3 Αριθμός θέσεων 15
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Shielded Λεπτομερής περιγραφή 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Signal