Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 180-078-103L031
180-078-103L031
180-078-103L031
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 180-078-103L031 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 180-078-103L031
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB HD PLUG 78POS PNL MNT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs40 pcs80 pcs
120 pcs280 pcs520 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 180-078-103L031 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB HD PLUG 78POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12869 pcs Φύλλο δεδομένων 180-yyy-10yLyy1Backshell Reference Guide
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 5 (DD, D) High Density Shell Υλικό, Finish Steel, Nickel Plated
Σειρά 180 Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 180078103L031
6878ME
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 100°C
Αριθμός σειρών 4 Αριθμός θέσεων 78
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Υλικό περιβλήματος Polybutylene Terephthalate (PBT) φλάντζα Χαρακτηριστικό Mating Side (4-40)
Χαρακτηριστικά Grounding Indents, Shielded Λεπτομερής περιγραφή 78 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Επικοινωνία Τύπος Signal