Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 180-078-102L011
180-078-102L011
180-078-102L011
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 180-078-102L011 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 180-078-102L011
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB HD PLUG 78POS PNL MNT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs80 pcs
160 pcs320 pcs560 pcs1040 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 180-078-102L011 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB HD PLUG 78POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16272 pcs Φύλλο δεδομένων 180-yyy-10yLyy1
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 5 (DD, D) High Density Shell Υλικό, Finish Steel, Tin Plated
Σειρά 180 Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 180078102L011
4878MER
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 100°C
Αριθμός σειρών 4 Αριθμός θέσεων 78
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Υλικό περιβλήματος Polybutylene Terephthalate (PBT) φλάντζα Χαρακτηριστικό Cable Side (4-40)
Χαρακτηριστικά Grounding Indents, Shielded Λεπτομερής περιγραφή 78 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Επικοινωνία Τύπος Signal
Επικοινωνία Υλικό Brass Φόρμα Επικοινωνίας -
Επικοινωνία Τέλος Πάχος Flash Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins Στυλ Connector D-Sub, High Density
Χρώμα - Backspace Spacing -
Σχετικά προϊόντα
180-062-273L030 Image
  • Μέρος#:180-062-273L030
  • Κατασκευαστές:NorComp
  • Περιγραφή:CONN DB62 FEMALE HD CRIMP NICKEL
  • Σε απόθεμα:14655
180-078-102L031 Image
  • Μέρος#:180-078-102L031
  • Σε απόθεμα:10246
180-078-112-021 Image