Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 180-044-113R911
180-044-113R911
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 180-044-113R911 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 180-044-113R911
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
Product parameter
Αριθμός μέρος 180-044-113R911 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16485 pcs Φύλλο δεδομένων 180-yyy-113Ryy1
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 3 (DB, B) High Density Shell Υλικό, Finish Steel, Nickel Plated
Σειρά 180 Συσκευασία Tray
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 100°C Αριθμός σειρών 3
Αριθμός θέσεων 44 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polybutylene Terephthalate (PBT)
Λεπτομερής περιγραφή 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Signal Επικοινωνία Υλικό Brass
Φόρμα Επικοινωνίας - Επικοινωνία Τέλος Πάχος Flash
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins
Στυλ Connector D-Sub, High Density Χρώμα -
Backspace Spacing -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:180-044-171L000
  • Κατασκευαστές:NorComp
  • Περιγραφή:CONN DB44 MALE HD CRIMP Y-CHROM
  • Σε απόθεμα:22240
180-044-172-030 Image
  • Μέρος#:180-044-172-030
  • Περιγραφή:CONN DB44 MALE HD CRIMP TIN
  • Μέρος#:180-044-113R051
180-044-112-011 Image