Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 180-044-103L031
180-044-103L031
180-044-103L031
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 180-044-103L031 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 180-044-103L031
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 180-044-103L031 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12325 pcs Φύλλο δεδομένων 180-yyy-10yLyy1Backshell Reference Guide
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 3 (DB, B) High Density Shell Υλικό, Finish Steel, Nickel Plated
Σειρά 180 Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 180044103L031
6844ME
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 100°C
Αριθμός σειρών 3 Αριθμός θέσεων 44
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polybutylene Terephthalate (PBT)
φλάντζα Χαρακτηριστικό Mating Side (4-40) Χαρακτηριστικά Grounding Indents, Shielded
Λεπτομερής περιγραφή 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 5A
Επικοινωνία Τύπος Signal Επικοινωνία Υλικό Brass
Φόρμα Επικοινωνίας - Επικοινωνία Τέλος Πάχος Flash
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins
Στυλ Connector D-Sub, High Density Χρώμα -
Backspace Spacing -
Σχετικά προϊόντα
180-044-102L011 Image
  • Μέρος#:180-044-102L011
  • Κατασκευαστές:NorComp
  • Σε απόθεμα:19174
180-044-112-011 Image
  • Μέρος#:180-044-112-011
180-044-102L031 Image
  • Μέρος#:180-044-102L031
180-044-103L021 Image
  • Μέρος#:180-044-103L021
180-044-112-031 Image