180-015-113R051
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 180-015-113R051 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | NorComp |
| Περιγραφή | CONN D-SUB HD PLUG 15POS PNL MNT |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 240 pcs | ||||
Product parameter
| Αριθμός μέρος | 180-015-113R051 | Κατασκευαστής | NorComp |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | CONN D-SUB HD PLUG 15POS PNL MNT | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 33280 pcs | Φύλλο δεδομένων | 180-yyy-113Ryy1 |
| Κατηγορία | Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις | Gauge Wire | - |
| Αξιολόγηση τάσης | - | Λήξη | Solder |
| Σειρά | 180 | Συσκευασία | Bulk |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C ~ 100°C | Αριθμός σειρών | 3 |
| Αριθμός θέσεων | 15 | τοποθέτηση Τύπος | Panel Mount, Through Hole |
| Προστασία Ingress | - | Υλικό περιβλήματος | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Λεπτομερής περιγραφή | 15 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector | τρέχουσα Αξιολόγηση | 3A |
| Επικοινωνία Τύπος | Signal | Επικοινωνία Υλικό | Brass |
| Φόρμα Επικοινωνίας | - | Επικοινωνία Τέλος Πάχος | Flash |
| Επικοινωνία Finish | Gold | Τύπος υποδοχής | Plug, Male Pins |
| Στυλ Connector | D-Sub, High Density | Χρώμα | - |
| Backspace Spacing | - |
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
180-015-113R031 - Κατασκευαστές:
NorComp - Περιγραφή:
- Μέρος#:
180-015-112-021 - Κατασκευαστές:
180-015-113R001 - Κατασκευαστές:
180-015-112-031 - Κατασκευαστές:
180-015-103L031 - Κατασκευαστές: