180-015-113R021
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 180-015-113R021 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | NorComp |
| Περιγραφή | CONN D-SUB HD PLUG 15POS PNL MNT |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 80 pcs | 160 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 320 pcs | 560 pcs | 1040 pcs | 2560 pcs | ||
- Παράμετρος προϊόντος
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | 180-015-113R021 | Κατασκευαστής | NorComp |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | CONN D-SUB HD PLUG 15POS PNL MNT | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 55383 pcs | Φύλλο δεδομένων | 180-yyy-113Ryy1Backshell Reference Guide |
| Κατηγορία | Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις | Gauge Wire | - |
| Αξιολόγηση τάσης | - | Λήξη | Solder |
| Σειρά | 180 | Συσκευασία | Tray |
| Αλλα ονόματα | 180015113R021 8815ME |
Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C ~ 100°C |
| Αριθμός σειρών | 3 | Αριθμός θέσεων | 15 |
| Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση | UL94 V-0 | Κατασκευαστής Standard Lead Time | 14 Weeks |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Προστασία Ingress | - |
| Χαρακτηριστικά | Grounding Indents, Shielded | Λεπτομερής περιγραφή | 15 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector |
| τρέχουσα Αξιολόγηση | 3A | Επικοινωνία Τύπος | Signal |
| Επικοινωνία Υλικό | Brass | Φόρμα Επικοινωνίας | - |
| Επικοινωνία Τέλος Πάχος | Flash | Επικοινωνία Finish | Gold |
| Τύπος υποδοχής | Plug, Male Pins | Στυλ Connector | D-Sub, High Density |
| Χρώμα | - | Backspace Spacing | - |
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
180-015-172-010 - Κατασκευαστές:
NorComp - Περιγραφή:
CONN DB15 MALE HD CRIMP TIN - Σε απόθεμα:
- Μέρος#:
180-015-172-020 - Κατασκευαστές: