172-015-242R031
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 172-015-242R031 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | NorComp |
| Περιγραφή | CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 56 pcs | ||||
Product parameter
| Αριθμός μέρος | 172-015-242R031 | Κατασκευαστής | NorComp |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 13731 pcs | Φύλλο δεδομένων | 172-yyy-242Ryy1 |
| Κατηγορία | Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις | Gauge Wire | - |
| Αξιολόγηση τάσης | - | Λήξη | Wire Wrap |
| Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης | 2 (DA, A) | Shell Υλικό, Finish | Steel, Tin Plated |
| Σειρά | 172, M Series | Συσκευασία | Tray |
| Αλλα ονόματα | 4615FA | Θερμοκρασία λειτουργίας | -50°C ~ 100°C |
| Αριθμός σειρών | 2 | Αριθμός θέσεων | 15 |
| τοποθέτηση Τύπος | Panel Mount, Through Hole | Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση | UL94 V-0 |
| Προστασία Ingress | - | Υλικό περιβλήματος | Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester |
| φλάντζα Χαρακτηριστικό | Mating Side (4-40) | Χαρακτηριστικά | - |
| Λεπτομερής περιγραφή | 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector | τρέχουσα Αξιολόγηση | 5A |
| Επικοινωνία Τύπος | Signal | Επικοινωνία Υλικό | Brass |
| Φόρμα Επικοινωνίας | Machined | Επικοινωνία Τέλος Πάχος | Flash |
| Επικοινωνία Finish | Gold | Τύπος υποδοχής | Receptacle, Female Sockets |
| Στυλ Connector | D-Sub | Χρώμα | Beige |
| Backspace Spacing | - |
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
172-015-281-021 - Κατασκευαστές:
NorComp - Περιγραφή:
CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR - Σε απόθεμα:
- Μέρος#:
172-015-242R011 - Κατασκευαστές:
172-015-242-031 - Κατασκευαστές: