Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 172-015-242R021
172-015-242R021
172-015-242R021
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 172-015-242R021 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 172-015-242R021
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs28 pcs56 pcs112 pcs
252 pcs504 pcs1008 pcs2520 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 172-015-242R021 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27757 pcs Φύλλο δεδομένων 172-yyy-242Ryy1
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Wire Wrap
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 2 (DA, A) Shell Υλικό, Finish Steel, Tin Plated
Σειρά 172, M Series Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 172015242R021
3615FA
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 100°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 15
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Επικοινωνία Τύπος Signal