Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 171-015-213R011
171-015-213R011
171-015-213R011
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 171-015-213R011 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 171-015-213R011
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs60 pcs120 pcs
300 pcs540 pcs1020 pcs2520 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 171-015-213R011 Κατασκευαστής NorComp
Διαθέσιμη ποσότητα 72683 pcs Φύλλο δεδομένων 171-yyy-213Ryy1 DrawingBackshell Reference Guide
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire -
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 2 (DA, A) Shell Υλικό, Finish Steel, Nickel Plated
Σειρά 171 Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 171015213R011
5215FE
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 100°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 15
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Υλικό περιβλήματος Polyamide (PA9T), Nylon 9T φλάντζα Χαρακτηριστικό Board Side (4-40)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Επικοινωνία Τύπος Signal