Σπίτι > Προϊόντα > Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις > Υποδοχές D-Sub > 171-015-203L011
171-015-203L011
171-015-203L011
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 171-015-203L011 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 171-015-203L011
Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs60 pcs120 pcs
300 pcs540 pcs1020 pcs2520 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 171-015-203L011 Κατασκευαστής NorComp
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 80948 pcs Φύλλο δεδομένων 171-yyy-20yLyy1 Drawing~Backshell Reference Guide
Κατηγορία Σύνδεσμοι, διασυνδέσεις Gauge Wire 20-28 AWG
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 2 (DA, A) Shell Υλικό, Finish Steel, Nickel Plated
Σειρά 171 Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 1215FE
171015203L011
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 100°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 15
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Επικοινωνία Τύπος Signal
Επικοινωνία Υλικό - Φόρμα Επικοινωνίας Stamped
Επικοινωνία Τέλος Πάχος Flash Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Στυλ Connector D-Sub
Χρώμα Black Backspace Spacing -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:171-015-201L031
  • Κατασκευαστές:NorComp
  • Σε απόθεμα:66784
171-015-202L011 Image
  • Μέρος#:171-015-202L011
  • Σε απόθεμα:77369