Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > UVP0J331MPD1TA
UVP0J331MPD1TA
UVP0J331MPD1TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά UVP0J331MPD1TA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος UVP0J331MPD1TA
Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος UVP0J331MPD1TA Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 458300 pcs Φύλλο δεδομένων UVP SeriesMiniature Type Taping Spec
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 6.3V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά UVP
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 265mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 397.5mA @ 10kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Bi-Polar
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 330µF εφαρμογές General Purpose